Екскурсія студентів факультету фінансів та обліку до УкрСибБанку
Загальні

Екскурсія студентів факультету фінансів та обліку до УкрСибБанку

Виїзна екскурсія до головного офісу АТ УкрСибБанк відбулася 28 травня 2026 року для студентів 2 курсу факультету фінансів та обліку, які навчаються за освітніми програмами «Банківський бізнес» та «Фінансовий бізнес». Супроводжували здобувачів вищої освіти доцент кафедри банківської справи Лідія БЕЛЯНКО та старший викладач Лариса НЕТРЕБЧУК.

Головний фахівець з питань управління головним офісом Лариса ПАЩЕНКО та провідні фахівці управління підбору персоналу Наталія ДОЛЯ і Олександра ШЕМЯКОВА розповіли про історію банку, інклюзивність та орієнтованість на зелені фінанси, принципи обслуговування фізичних та юридичних осіб, ключові засади взаємодії з клієнтами, а також стажування та побудову кар’єри у цій фінансовій установі. Студенти виявили неабияку зацікавленість та ставили багато запитань щодо працевлаштування й особливостей роботи у відділеннях та головному офісі. Наприкінці екскурсії було проведено мінівікторину, взявши участь у якій студенти мали нагоду отримати подарунки від банку.

Висловлюємо щиру вдячність працівникам УкрСибБанку за цікаву змістовну екскурсію та можливість формувати вектори професійної самовизначеності у здобувачів вищої освіти!

Лідія БЕЛЯНКО, 
канд. екон. наук, доцент кафедри банківської справи

28 травня 2026
Iryna Karliechuk
author
facebook

Новини