
День донора є невід'ємною складовою благодійної та волонтерської діяльності Державного торговельно-економічного університету. Цей захід став традицією для наших здобувачів і співробіників.
За підтримки лікарів Київського міського центру крові 11 червня 2026 року у стінах університету 25 співробіників та студентів долучилися до доброї справи. Загалом було зібрано 11,25 літрів крові.
Дякуємо кожному донору за небайдужість. Ваша кров здатна рятувати життя!

















Міжнародна мобільність викладачів кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права ДТЕУ
ДТЕУ та Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими підписали Меморандум про співпрацю
Представники ДТЕУ відвідали урочистий прийом Надзвичайного і Повноважного Посла Італії Карло Формози з нагоди Дня Республіки